English English Türkçe Türkçe

Hakkımızda

Growway Fertilizer

30 yıllık tecrübemizle modern üretim tesisimizde farklı gruplarda tarımsal ihtiyaçlarınıza yönelik 50’den fazla spesifik gübre üretmekteyiz. Gelişen ve değişen tarım sektöründe; dinamik, tecrübeli ve sürekli kendini yenileyen firmamız, bugün üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi, bilgi ve tecrübesiyle ön plana çıkarak büyük bir marka haline gelmiştir.
Uzman Kadro,
Yenilikçi ve Kaliteli Yaklaşım.
İşimize olan tutkumuz ve yıllar içerisinde edindiğimiz deneyim, bizi keskin bir profesyonelliğe, performans ve kalitede yüksek standartlara ulaştırdı. Dünyanın pek çok ülkesindeki müşterilerimiz, Growway ürünleri ile bilimsel gelişmeleri takip eden, her gübrenin etkisini tek tek test eden ve geliştiren bir ekibin sunduğu yüksek kalite sahibi ürünler ile yüksek standartlar elde edeceklerini çok iyi biliyorlar.
Bitki ve Toprak Sağlığı İle
Sağlıklı Gelecek.
Üretimde gösterdiğimiz İstikrarlı ve sürekli gelişim, ürünlerimizin bitki ve toprak sağlığını gözeten doğada ağır metal ve negatif etki bırakmayan yüksek verimliliğe sahip ürünler olmasını sağlar. Çevre dostu olmak konusundaki hassasiyetimiz sadece ürettiğimiz gübrelerin verimliliği ve doğa dostu olmasıyla değil, üretim sırasındaki düşük enerji kullanımımızla da ön plana çıkmaktadır.
Çifçinin Yüzünü Güldüren
Doğru Çözümler.
Başarımızın sırrı, temel ilkemiz olan dürüstlük! Bu ilke firmamızda her düzeyde önemlidir ve satıcı, müşteri, kurumlar gibi ilgili tüm taraflarda etki eder. Dürüstlük ilkemizle sunduğumuz ürünlerde çiftçimizin yüzünü güldürecek, bitki sağlığı ve hasatta yüksek verim elde eden kaliteli gübreleri düşük maliyetle sunmayı amaçlıyoruz.

Neden Growway?

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda insanımıza, toprağımıza özgün, faydalı ve kaliteli birçok ürünü tarım sektörüne kazandırmıştır. Tarımla iç içe geçen bu 30 yıl tarım uygulamalarına farklı çözümler getirmenin sorumluluğunu yükledi.

Growway çatısı altındaki uzman teknik kadromuz, yeni formülasyonları bünyemize kazandıran ve sürekli gelişen Ar-ge departmanımız ürünlerimizin mutlak başarısını sağlamakta ve aldığımız bu sorumluluğu yerine getirmeyi mümkün kılmaktadır. Ülkemizin farklı bölgelerinde, değişik arazi ve iklim koşullarında tarımsal uygulamalara çözüm sunabilen Growway patentli ürünlerimiz, bayilerimiz ve üreticilerimiz tarafından benimsenmekte ve üretimin vazgeçilmez bir unsuru olarak kabul edilmektedir.

Growway için taviz verilemeyecek tek prensip kalite ve yeniliktir. Bu ilkemiz doğrultusunda, sahip olduğumuz modern üretim tesisimiz, çeşitli ürün yelpazemiz, tecrübeli teknik kadromuz, kaliteli Ar-ge departmanımız, kurumsal yapımız ve geniş satış faaliyetlerimiz ile “Tarımda Yeni Çözümler” sloganıyla ülkemize ve dünyamıza hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.
İletişim Bilgileri
Adres: Oğuz Kağan Köksal Blv. No:23, 01790 Acıdere Osb/Sarıçam/Adana

Telefon: 0549 119 01 01
Growway Fertilizer bir Adafer Gübre Kuruluşudur.
crossmenu